צילומי ניתוח אף לפני ואחרי

כל המנותחים המופיעים בדף זה נותחו על ידי מרכז המידע הפלסטי והופעתם באתר היא בהסכמתם המלאה. כל זכויות התמונות שייכות למנותחים ולד"ר מרקוס הראל בלבד והשימוש בהן שלא באתר זה מנוגד לחוק.

לפני ואחרי ניתוח אף

 

לאחר שהחלטת לבצע הליך של ניתוח אף עומדת בפנייך החלטה משמעותית לא פחות, בחירת המנתח. שתי הדרכים הנפוצות בבחירת מנתח אף הן:

1. עפ"י המלצות של הסובבים. היכרות עם מכרים שעברו ניתוח אף מוצלח.

2. בדיקת המנתחים הידועים בענף עפ"י הפרסומים המופיעים במדיות השונות, כשהקריטריון הקובע הוא מבחן התוצאה.

בגלריית לפני ואחרי ניתוח אף, תוכלו להתרשם מעשרות מתוך מאות מנותחים  שעברו ניתוח אף מידיו של אמן ניתוחי האף ד"ר מרקוס הראל. בהתבוננות בעבודותיו ניכרת עבודת הפיסול המדויקת המקנה לאף מראה טבעי המותאם באופן ייחודי לכל מטופל.

לפני ניתוח אף ד"ר מרקוס הראל מבצע פגישת ייעוץ הכוללת בדיקה מקיפה ותיאום ציפיות עם המטופל שהינו בעל חשיבות רבה להמשך התהליך. בבדיקה המקדימה מבוצעת הדמיה ממוחשבת המאפשרת לך לבחור מראש את התוצאה הרצויה. ישנם מרכיבים נוספים שיש להתחשב בהם כגון: מבנה הפנים, מבנה האף, בעיות רפואיות או נשימתיות ומצב בריאותי כללי, אשר ישפיעו על התוצאות. תהליך ההחלמה אחרי ניתוח אף הוא הדרגתי ולרוב ניתן לראות את התוצאות הסופיות לאחר מספר חודשים עד שנה.

אחד המאפיינים הבולטים שניתן לראות בעבודותיו של ד"ר מרקוס - לפני ואחרי – זה המראה הטבעי של האף. "ניתוח אף מוצלח בעיני הוא כזה שלא ניתן להבחין שהמטופל עבר ניתוח" מסביר ד"ר מרקוס "האף נראה טבעי ומשתלב באופן הרמוני עם שאר האיברים ומבנה הפנים".

הטכניקות המתקדמות של ד"ר מרקוס הראל נתנו לו שם עולמי בתחום ניתוחי האף. כל חלק באף מקבל תשומת לב מרבית ומטופל באופן נקודתי: הגבנון, הנחיריים, קצה האף, רוחבו ואורכו של האף. במקרה הצורך מבצע  ד"ר הראל הליך ניתוחי מתקדם מסוגו בעולם של שתל סחוסי הנלקח מתוך גופו של המטופל. שיטה זו יעילה בעיקר במקרים של אף נפול במידה נכרת או אף שעבר ניתוחי אף קודמים.

כל המנותחים המוצגים בדף זה נותחו ע"י ד"ר מרקוס הראל. הופעתם באתר הנה בהסכמתם המלאה. כל הזכויות לתמונות אלו שייכות לד"ר הראל והמנותחים בלבד. השימוש בתמונות אלו מלבד אתר זה מנוגד לחוק.

בתמונות לפני ואחרי הבאות, ד"ר מרקוס הראל מסביר על ההליך הניתוחי הייחודי שבוצע עבור כל אף בהתאם לנדרש:

אף גבנוני עם מראה בולט של הנחיריים וקצה נפול. בניתוח יבוצע הנמכת גבנון ועידון   והעלאה טבעית של הקצה יחד עם הקטנת גודל הנחיריים. (מס' 38)


אף בעלת נשריות עם בעיית פרופיל בעיקר, יבוצע הנמכת הגבנון והעלאת הקצה באופן טבעי בלבד. (95)

אף רחב מאוד מציב בדרך כלל אתגר מקצועי מיוחד. לפני - האף היה רחב בכל אורכו ובעיקר בקצה. בניתוח בוצע הצרת השליש העליון כולל החלק הגרמי ועידון, הצרה והעלה של הקצה(.19)

אף גבנוני עם קצה נפול רחב ובעל נחיריים רחבות. בניתוח בוצע טיפול בגבנון, עידון והעלאת הקצה בעזרת שתל סחוסי לתמיכת הקצה. (142)

גבר בעל אף רחב וקצה נפול. בניתוח בוצע הצרת כל אורך האף, והעלאת הקצה. בניתוח אף אצל גברים חייבים לשמר את הגבריות של האף ולהימנע מכל פעולה אשר תקנה לאף מראה נשי כגון סלידת יתר או קצה דק במיוחד.    151))

אף נשרי עם גבנון גבוה ובולט וקצה נפול בותר. בניתוח בוצע שיוף הגבנון והעלאת הקצה בעזרת תומך סחוסי.  (154)

אף מזרח תיכוני עם גבנון בקצה לא עדין. בניתוח הונמך הגבנון והקצה עבר עידון הצרה והעלה. (156)